DE STAND EN HET VERLOOP VAN DE RESERVES EN VOORZIENINGEN (x € 1.000) | |||||||||||||
Naam reserve/voorziening | Saldo begin | vermeer- | vermin- | Saldo begin | vermeer- | vermin- | Saldo begin | vermeer- | vermin- | Saldo begin | vermeer- | vermin- | Saldo begin |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
begrotingsjaar | begrotingsjaar | begrotingsjaar | begrotingsjaar | begrotingsjaar | |||||||||
(1-1-2027 | (1-1-2028) | (1-1-2029) | (1-1-2030) | (1-1-2031) | |||||||||
RESERVES | |||||||||||||
Algemene reserves | |||||||||||||
Algemene reserve | 30.785 | 947 | 29.837 | 256 | 29.582 | 770 | 28.811 | 28.811 | |||||
Algemene reserve | 30.785 | 947 | 29.837 | 256 | 29.582 | 770 | 28.811 | 28.811 | |||||
Bestemmingsreserves tbv tariefegalisatie | |||||||||||||
Geen | |||||||||||||
Totaal bestemmingsreserves tbv tariefegalisatie | |||||||||||||
Bestemmingsreserves | |||||||||||||
Reserve bovenwijkse voorziening | 1.816 | 345 | 30 | 2.132 | 98 | 1.100 | 1.130 | 104 | 1.234 | 30 | 1.264 | ||
Reserve Financiële bijdrage | 913 | 455 | 65 | 1.303 | 136 | 65 | 1.374 | 144 | 65 | 1.452 | 34 | 40 | 1.446 |
Reserve verkeer en vervoer | 463 | 463 | 463 | 463 | 463 | ||||||||
Reserve Precariobelasting | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | ||||||||
Reserve Laanboomgebouw | 54 | 54 | |||||||||||
Reserve kapitaallasten | 760 | 14 | 746 | 950 | 14 | 1.683 | 14 | 1.669 | 14 | 1.655 | |||
Reserve omgevingswet | 875 | 219 | 656 | 115 | 541 | 115 | 426 | 115 | 311 | ||||
Reserve essentaksterfte | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | ||||||||
Reserve Duurzaamheid | 1.569 | 1.569 | 1.569 | 1.569 | 1.569 | ||||||||
Bestemmingsreserves | 6.559 | 800 | 382 | 6.978 | 1.184 | 1.294 | 6.868 | 248 | 194 | 6.922 | 64 | 169 | 6.817 |
Bestemmingsreserves waar invest. tegenover staan | |||||||||||||
Reserve huisv v Lodenstein College | 4.570 | 196 | 4.375 | 196 | 4.179 | 196 | 3.983 | 196 | 3.787 | ||||
Reserve huisv nieuwbouw Pantarijn | 3.336 | 86 | 3.251 | 86 | 3.165 | 86 | 3.080 | 86 | 2.994 | ||||
Reserve toekomstige afschrijvingen investeringen | |||||||||||||
Bestemmingsreserves waar invest. tegenover staan | 7.907 | 281 | 7.626 | 281 | 7.344 | 281 | 7.063 | 281 | 6.782 | ||||
Totaal bestemmingsreserves | 14.466 | 800 | 663 | 14.603 | 1.184 | 1.575 | 14.212 | 248 | 475 | 13.985 | 64 | 450 | 13.598 |
Nog te bestemmen resultaat jaarrekening | |||||||||||||
TOTAAL RESERVES | 45.251 | 800 | 1.610 | 44.440 | 1.184 | 1.831 | 43.794 | 248 | 1.245 | 42.796 | 64 | 450 | 42.410 |
VOORZIENINGEN | |||||||||||||
Voorzieningen voor verplichtingen/verliezen,risico's | |||||||||||||
Voorziening verliesgevende BIE-Initiatieven | 433 | 433 | 433 | 433 | 433 | ||||||||
Voorziening wethouderspensioenen | 1.641 | 1.641 | 1.641 | 1.641 | 1.641 | ||||||||
Voorziening verlofsparen | 212 | 212 | 212 | 212 | 212 | ||||||||
Voorziening RVU | 31 | 31 | 31 | 31 | 31 | ||||||||
Totaal Voorzieningen voor verpl./verliezen,risico's | 2.317 | 2.317 | 2.317 | 2.317 | 2.317 | ||||||||
Egalisatievoorzieningen | |||||||||||||
Voorz onderhoud wegen (incl. kunstwerken) | 1.352 | 1.494 | 1.681 | 1.164 | 1.494 | 1.681 | 924 | 1.494 | 1.705 | 712 | 1.494 | 1.705 | 501 |
Voorz onderhoud gebouwen | 526 | 457 | 405 | 578 | 459 | 405 | 295 | 461 | 203 | 553 | 461 | 371 | 644 |
Voorziening riolering | 615 | 122 | 737 | 737 | -37 | 701 | -73 | 628 | |||||
Voorziening Onderhoud Begraafplaatsen | 193 | 25 | 23 | 195 | 25 | 23 | 197 | 25 | 23 | 199 | 25 | 23 | 201 |
Totaal Egalisatievoorzieningen | 2.686 | 2.097 | 2.108 | 2.675 | 1.977 | 2.108 | 2.154 | 1.942 | 1.931 | 2.166 | 1.906 | 2.098 | 1.974 |
TOTAAL VOORZIENINGEN | 5.003 | 2.097 | 2.108 | 4.992 | 1.977 | 2.108 | 4.471 | 1.942 | 1.931 | 4.482 | 1.906 | 2.098 | 4.290 |
TOTAAL RESERVES EN VOORZIENINGEN | 50.253 | 2.897 | 3.718 | 49.432 | 3.161 | 3.938 | 48.264 | 2.190 | 3.176 | 47.278 | 1.970 | 2.548 | 46.700 |
